Механізм розетки TV/SAT/SAT кінцевий алюміній EPH3600161 Schneider Electric Asfora

Код товару: 03343
Механізм розетки TV/SAT/SAT кінцевий алюміній EPH3600161 Schneider Electric Asfora
(0)
Сертифікат
офіційного партнера
Под заказ
Сертифікат Шнейдер
Сертифікат
офіційного партнера
Знижка на ТМ Schneider Electric
Знижка 5%10%15%
Сума замовлення от 1000 грн3000-5000 грнот 5000 грн
*Скидка применяется в корзине по промокоду PLFSRL
 • Виробник: Schneider Electric
 • Розміри: 83x83 мм
 • Ступінь захисту: IP20
Доставка до: виберіть Ваше місто
Доставка за адресою
Доставка за адресою
для обраного міста
Недоступно
150 гривень
Підйом на поверх - безкоштовно
Забрати самовивезенням
Забрати самовивезенням
Для обраного міста
Недоступно
Безкоштовно
Нова Пошта у відділення
“Нова Пошта“ у відділення
За тарифами перевізника
Нова Пошта за адресою
“Нова Пошта“ за адресою
За тарифами перевізника
Тільки за передоплатою
Опис

Механізм розетки EPH3600161 Schneider Electric Asfora

Розетка EPH3600161 Schneider Electric Asfora є чудовим рішенням для підключення мультимедійних кабелів. Цей прилад має три роз'єми:

 • «мама» — для двох супутникових кабелів;
 • «пап�» — для одного телевізійного кабелю (пропускна частота 4-862 МГц).

Таким чином, завдяки лише одному пристосуванню, можна успішно налаштувати мультимедійну систему у себе вдома.

Пристрій розетки TV/SAT/SAT

Режим розетки EPH3600161 продається без установочної рамки a>, яка купується окремо. Лицьова панель кольору алюміній іде в комплекті з механізмом.

КонсКерування деталі розрахована на розведення за принципом «шлейф». Розміри обладнання дозволяють використовувати його тільки при монтажі в коробку з діаметром 60 міліметрів. Надійність кріплення гарантується вбудованими затискачами та гвинтами, які фіксують устрДія в монтажній коробці. На фінальному етапі установки необхідно зафіксувати спеціальні роз'єми на рамці, які дозволяють регулювати глибину посадки розетки в коробці.

Щодо хімічного складу, то супорти виробу виготовляються зі сталі, якаоцинкована — надійний захист від корозії Контакти в розетці виконані зі сплаву срібла, що є безпечним для навколишнього середовища і дозволяє використовувати обладнання досить тривалий час.

При установці розетки важливо розраховувати силу затягування.Ø гвинтів, щоб не пошкодити виріб. Якщо ви використовуєте шуруповерт для цих цілей, то виставляйте момент затягування на позначці 0,6 Нм.

Лицьова панель приладу виконана з такого пластику, який не псується під дією ультрафіолетового випромінювання і захищає прПристрій за стандартом IP20. Це означає, що навіть через роки використання обладнання матиме такий самий вигляд, як і при покупці, не втративши своєї міцності.

Види розеток TV/SAT

Подібні мультимедійні розетки, як правило, відрізняються за декількома.показниками:

Перед вибором обладнання, визначтеся з тим, чого саме ви хочете від такого приладу. Тоді ви точно зможете визначити,які саме роз'єми та в якій кількості потрібні для налаштування супутникового чи кабельного телебачення.

Купити розетку TV/SAT/SAT Schneider Electric Asfora в інтернет-магазині Electro-Market

Найкращим варіантом для налаштування мультимедійного обладнання у вас вдома будетка TV/SAT/SAT Schneider Electric Asfora, яка продається в інтернет-магазині Electro-Market за демократичною ціною. Завдяки цьому пристрою, ви легко проведете кабельне та супутникове телебачення у квартиру.

Також інтернет-магазин Electro-Market може запропонувати вам:

З інтернет-магазином Electro-Market купувати електрообладнання — одне задоволення!

Механізм розетки EPH3600161 продається без установочної рамки , яка купується окремо. Лицівя панель кольору алюміній йде в комплекті з механізмом.

Механізм розетки Шнайдер Електрик арт. EPH3600161 призначений для одночасного підключення TV кабелю до гнізда "тато" та 2-х супутникових кабелів до гнізда "мама". Частоти, прозпускаються розеткою, для TV-сигналу: 4-862 МГц. Розетка розрахована на схему розведення типу "шлейф". За такої схеми кабель йде від розетки до розетки, всередині схеми ставляться прохідні, а кінці ланцюга кінцева розетка. Монтується даний механізм у стандартну монтажну конструкцію.робку прихованого монтажу діаметром 60 мм. Для того, щоб організувати накладний монтаж на стіну, необхідно використовувати спеціальну монтажну коробку. Механізм розеткиЗабезпечений надійними фіксаторами на захватах та гвинтах. Після монтажу необхідно зафіксувати спеціальну рамку, конструкція якої дозволяє регулювати глибину посадки до 2 мм. Механізм розетки Schneider Electric EPH3600161 має надійний металевий супорт з оцинкванної сталі. Контактна група механізму виготовлена ​​з AgNi (повністю відсутня у складі кадмій, що забруднює навколишнє середовище).

Щоб уникнути пошкодження механізму через дуже затягнуті гвинти, обов'язково враховуйте максимально допустимий момент.Ø затягування за нормою EN/МЕК 60669-1. При використанні шуруповерта необхідно вибрати момент затягування, що дорівнює 0,5/0,6 Нм.

Високоякісне декоративне покриття механізму виконано з надійних матеріалів, які не піддаються впливу ультрафіолету (навіть під пряними сонячними променями) і зберігають свій початковий вид протягом десятків років.

Характеристики
 • Клеми:
 • Коефіцієнт згасання: 1 dB
 • Виробник:
 • Розміри: 83x83 мм
 • Серія: Asfora
 • Ступінь захисту: IP20
 • Тип механізму: Розетка TV/SAT/SAT
 • Тип розетки:
 • Колір:

Характеристики, комплектація та зовнішній вигляд товару можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.