Знижка | 5% |
Сума замовлення | от 10000 грн |
У нашому інтернет магазині Ви маєте можливість повернути товар або виконати обмін на інший протягом 14 днів з моменту покупки. Докладніше
Термоусаджувальна трубка A0150040513 від виробника АСКО-УКРЕМ призначена для електроізоляції жил проводів і кабелів, а також для декоративних цілей. Ця трубка має діаметр до/після усадки 9,0/4,5 мм та довжину 1 метр, що робить її універсальним рішенням для різних електротехнічних застосувань.
A0150040513 виготовлена з сучасного високомолекулярного композиційного матеріалу – етиленвинилацетату, що забезпечує високу механічну міцність та стійкість до зовнішніх впливів. Трубка має нове глянцеве покриття, яке підвищує її стійкість до механічних впливів на 30%. Діелектрична міцність становить ≤ 25 kV/мм, а номінальне напруга U0/U V – ≤ 1000. Мінімальна температура повної усадки – 125°C, а експлуатаційна температура коливається в межах від -20°C до +80°C. При цьому, трубка не має клеєвого шару і забезпечує рівномірне, щільне прилягання до поверхні усадження.
Трубка A0150040513 ідеально підходить для електротехнічних робіт у побуті та промисловості. Вона сумісна з різними типами проводів і кабелів, що робить її універсальним елементом для ремонту та монтажу електричних систем.
Термоусаджувальна трубка працює на принципі термічної усадки. При нагріванні до температури 125°C вона зменшує свій діаметр, щільно обхоплюючи провід або кабель, що забезпечує надійну електроізоляцію та механічний захист. Це робить її ефективним рішенням для з'єднань, які підлягають впливу вологи, пилу та інших агресивних умов.
Характеристики, комплектація та зовнішній вигляд товару можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.