Знижка | 5% |
Сума замовлення | от 10000 грн |
У нашому інтернет магазині Ви маєте можливість повернути товар або виконати обмін на інший протягом 14 днів з моменту покупки. Докладніше
Термозбіжна трубка A0150040304 – це високоякісний продукт від виробника АСКО-УКРЕМ, призначений для герметизації та електроізоляції жил проводів і кабелів. Ця трубка також ідеально підходить для місць пайки проводів та має декоративне застосування.
Термозбіжна трубка має діаметр до усадки 4 мм і після усадки 2 мм, з довжиною 1 метр. Вона виготовлена з етиленвинилацетатного сополімеру, що забезпечує високу діелектричну міцність ізоляції до 25,5 кВ/мм. Трубка має коефіцієнт усадки 2:1 та не містить клеєвого шару. Мінімальна температура початку усадки складає 90°C, а повна усадка досягається при температурі 180°C. Термозбіжна трубка витримує експлуатаційні температури в діапазоні від -40 до +100°C і має високу міцність на розрив – 12,5 МПа, з можливістю подовження до 570% перед розривом.
Термозбіжна трубка A0150040304 широко використовується в електротехнічній промисловості, у побутовій техніці, автомобілебудуванні, а також для ремонту електричних пристроїв. Вона сумісна з різними типами проводів і кабелів, що робить її незамінною в багатьох сферах.
При монтажі термозбіжної трубки необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:
Характеристики, комплектація та зовнішній вигляд товару можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.