Запитання та відповіді

На даний момент ми можемо виставити Вам рахунок на безготівковий розрахунок, але ми не є платниками ПДВ (ФОП 2-а група). Для виставлення рахунку на оплату Вам необхідно оформити замовлення через кошик, вибравши відповідну форму оплати, або надішліть нам запит на електронну пошту info@electro -market.com.ua.
Наш Інтернет магазин співпрацює з "Новою Поштою", тому ми робимо доставки по всіх містах України, де працює даний перевізник.
Після надходження товару в пункт видачі Нової Пошти термін зберігання замовлення складає 5 днів, будь ласка забирайте ваші посилки вчасно, в іншому випадку вони будуть відправлені назад до магазину і за повторне відправлення необхідно буде сплатити подвійну вартість пересилки. Якщо ви не встигаєте забрати посилку протягом 5 днів, повідомте нам про це і ми продовжимо термін зберігання замовлення.
На жаль, з покупцями, які несумлінно ставляться до своїх замовлень і не забирають посилки, відправлені післяплатою, надалі ми працюємо тільки по передоплаті. Це зроблено для того, щоб уникнути подальших втрат, пов'язаних з пересиланням.
Ми намагаємось виконувати замовлення максимально швидко. Зазвичай, від моменту оформлення замовлення до відвантаження проходить від 1 до 3 днів. Якщо ви купуєте рекомендовану позицію, термін поставки може зайняти від 1 до 8 тижнів.
Часто трапляється ситуація, що назва Вашого міста не є унікальною в Україні, тому після того як Ви напишіть назву населеного пункту нижче з'являється список, розкривши який, Ви можете обрати саме Ваше місто, орієнтуючись на область та район.

Задати питання