Гарантія та повернення

Наш інтернет-магазин надає офіційну гарантію від виробника на всю реалізовану продукцію. Терміни гарантії залежать від обраної Вами продукції, детальнішу інформацію Ви можете дізнатися в описі товару або у менеджерів магазину.

Підтвердженням гарантійних зобов'язань є гарантійний талон виробника. При отриманні товару рекомендуємо перевірити наявність повної комплектації та відсутність дефектів (комплектація визначається описом виробу або посібником з його експлуатації) товару. Будь ласка, зберігайте його протягом усього терміну експлуатації. Для окремих груп товарів підтвердженням гарантійних зобов'язань є товарний чек та оригінальна заводська упковка.

Якщо на момент гарантійного обміну аналогічний товар відсутній у продажу, клієнт має право придбати будь-який інший товар з асортименту у наявності з відповідним перерахунком вартості, отримати назад гроші у розмірі вартості поверненого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходження відповідного товару у продаж, відповідно до закону про захист прав споживачів.

Гарантійні зобов'язання не поширюються на такі несправності:

 • природне зношування або вичерпання ресурсу;
 • випадкові пошкодження, заподіяні покупцем, або пошкодження, що виникли внаслідок необережного використання (вплив рідини, запиленості, проникнення всередину корпусу сторонніх предметів тощо);
 • пошкодження внаслідок стихійного лиха (природних явищ);
 • пошкодження, спричинені аварійним підвищенням або зниженням напруги в електромережі або неправильним підключенням до електромережі;
 • пошкодження, спричинені неполадками системи, в якій застосовувався цей товар;
 • пошкодження, спричинені застосуванням товару не за призначенням або з порушенням правил експлуатації.
 • мінімальний гарантійний термін на товари становить 14 днів від дати покупки. Гарантійний термін може бути вищим - якщо це вказано на сторінці товару.

Обмін та повернення товару

Згідно з правилами інтернет-магазину Electro Market, ви можете повернути придбаний у нас товар назад або обміняти на інший не пізніше 14 днів  з моменту покупки при дотриманні наступних умов:

 • наданий товарний чек або видаткова накладна на придбаний товар;
 • не пошкоджено захисні плівки та заводські пломби на товарі;
 • збережено товарний вигляд виробу та його комплектуючих: відсутні механічні пошкодження, подряпини, потертості, а товари в блістерній (одноразовій) упаковці не розкривалися;
 • на товарі відсутні сліди експлуатації;
 • в наявності оригінальна цілісна упаковка від виробника.

В Києві повернення або обмін товару здійснюється за адресою: вул.Юрія Іллєнка 12, 1 поверх, оф. 61. Для інших міст України - за допомогою перевізника "Нова пошта" попередньо узгодивши умови повернення з менеджером магазину.

Адреса складу одержувача для надсилання Новою Поштою:

м. Київ, відділення Нової Пошти № 17. Отримувач - ФОП Косенко Валерій Петрович, +380979993131
Після отримання товару, ми перевіримо його на нашому складі та протягом 1 робочого тижня виконаємо повернення коштів на Вашу банківську картку.

Всі транспортні та інші витрати, пов'язані з поверненням товарів належеної якості чи гарантійним ремонтом - за рахунок покупця.

Важливо! У разі відправки нами товару не належної якості, ми виконаємо заміну протягом 4 робочих днів, транспортні витрати в цьому - за рахунок продавця.

Важливо! Товари з позначкою "На замовлення", а також відрізні позиції (кабельно провідникова продукція, світлодіодна стрічка) обміну або поверненню не підлягають.
Важливо! Товари, які являються не складськими позиціями - продаються за частковою або повною передоплатою. Такі товари або внесена за них оплата - поверненню не підлягають. Оплачуючи товар Ви погоджуєтесь з вищезазначеними умовами.

За детальною інформацією звертайтесь на гарячу лінію за тел. (044) 334-76-40