Механізм розетки телефонної RJ11 подвійний алюміній 770139 Legrand Valena

Код товару: 01740
Механізм розетки телефонної RJ11 подвійний алюміній 770139 Legrand Valena - Фото 1Механізм розетки телефонної RJ11 подвійний алюміній 770139 Legrand Valena - Фото 2
(0)
Сертифікат
офіційного партнера
На замовлення
Сертифікат Legrand
Сертифікат
офіційного партнера
Знижка на ТМ Legrand
Знижка 10%15%18%
Сума замовлення до 3000 грн3000-8000 грнот 8000 грн
*Знижка застосовується у кошику за промокодом PLFSRL
 • Виробник: Legrand
 • Ступінь захисту: IP20
Доставка до: виберіть Ваше місто
Доставка за адресою
Доставка за адресою
для обраного міста
Недоступно
150 гривень
Підйом на поверх - безкоштовно
Забрати самовивезенням
Забрати самовивезенням
Для обраного міста
Недоступно
Безкоштовно
Нова Пошта у відділення
“Нова Пошта“ у відділення
За тарифами перевізника
Нова Пошта за адресою
“Нова Пошта“ за адресою
За тарифами перевізника
Тільки за передоплатою
Опис

Механізм подвійної телефонної розетки 770139 продається без настановної рамки , яка купується окремо. Лицьова панель кольору алюмінію (RAL 7040) йде у комплекті з механізмом.

Розетка Легранд арт. 770139 призначений для підключення двох телефонних кабелів. Вона має два виходи стандарту RJ11 (4 контакти). Перед підключенням немає необхідності зачищати жили проводів від ізоляції так як механізм розетки оснащений контактами, що самозачищаються. Саме підключення кабелю відбувається шляхом повороту на 1/4 обороту контактного механізму. Монтується даний механізм стандартну монтажну коробку прихованого монтажу діаметром 60 мм. Для того щоб організувати накладний монтаж на стіну, необхідно використовувати спеціальну монтажну коробку . Розетка оснащена надійними фіксаторами на захватах та гвинтах. Після монтажу необхідно зафіксувати спеціальну рамку, конструкція якої дозволяє регулювати глибину посадки до 2 мм. Розетка Legrand Valena 770139 має надійний металевий супорт із оцинкованої сталі. Контактна група механізму виготовлена з AgNi (повністю відсутня у складі кадмій, що забруднює навколишнє середовище).

Щоб уникнути пошкодження механізму через дуже затягнуті гвинти, обов'язково враховуйте максимально допустимий момент затягування за нормою EN/МЕК 60669-1. При використанні шуруповерта необхідно вибрати момент затягування, що дорівнює 0,5/0,6 Нм.

Схема монтажу телефонної одинарної розетки 770139.

Схема монтажу одинарної телефонної розетки

Схема підключення кількох телефонних розеток 770139

Схема підключення кількох телефонних розеток

Підключення телефонних розеток до проводу Легранд відбувається без праці і не вимагає багато часу. При використанні для підключення кабелю "вита пара" для телефонії немає необхідності використовувати обидві пари, достатньо задіяти тільки одну. Зазвичай це синьо-білий та синій дроти, які підключаються до центральних контактів телефонних розеток. Під час монтажу зверніть увагу, як виконано підключення кабелю на звороті. Найчастіше для підключення телефонів використовують центральні контакти роз'ємів. При використанні телефонних розеток Legrand під'єднання кабелю до механізму відбувається швидко і зручно, все що потрібно, це до упору увігнати в гнізда контактів №2 і №3 дроти, далі провернути його викруткою на 1/4 обороту. Контакти між клемами та проводами будуть довговічними та надійними.

Характеристики
 • Категорія: 3
 • Колекція: Valena
 • Матеріал виготовлення: Полікарбонат
 • Монтаж у коробці: На захватах
 • Виробник:
 • Роз'єми: RJ11
 • Ступінь захисту: IP20
 • Тип контактів: 4 шт
 • Тип кабелю, що підводить: Провід для слаботочних підключень
 • Тип розетки:
 • Колір:

Характеристики, комплектація та зовнішній вигляд товару можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.